2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Szczecinek
Rekrutacja
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier (warsztat samochodowy)

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Magazynier

Miejsce pracy: Szczecinek

 Zadania na stanowisku:

Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe.

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

  • Prowadzenie ewidencji w systemie

  • Kontrolowanie stanów magazynowych poszczególnych części

  • Dbanie o porządek na powierzonym terenie

  • Stała współpraca z działem zakupów i warsztatem samochodowym

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomości zagadnień związanych z mechaniką i eksploatacją pojazdów oraz zasad gospodarki magazynowej

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Program poleceń pracowniczych

  • Ubezpieczenie grupowe

Wyślij CV przez formularz OLX!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 889976807