2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Wola Mrokowska
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier Wola Mrokowska

Lokalizacja

Wola Mrokowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)

Budmech sp. z o.o. sp. k jest firmą handlową, która od 30 lat dostarcza wykonawcom, inwestorom oraz projektantom niezbędne materiały do realizacji:

  • rurociągów technologicznych,

  • instalacji nawadniania,

  • izolacji przeciwwodnych,

  • podłóg obiektowych,

  • systemów dachowych.

Magazynier

Miejsce pracy: Wola Mrokowska

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • załadunek i rozładunek samochodów

  • kontrola dostaw

  • kompletacja zamówień

  • właściwe rozmieszczenie magazynowanych towarów

  • obsługa wózka widłowego

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji

  • dbałość o dobre imię i wizerunek firmy

OCZEKUJEMY:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy na podobnym stanowisku

  • posiadanie uprawnień do pracy na wózkach widłowych

  • znajomość gospodarki magazynowej/procedur i dokumentacji magazynowej

  • znajomość obsługi terminala przemysłowego

  • dokładność i skrupulatność

  • umiejętność organizowania pracy własnej

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00

  • płatne nadgodziny

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do pakietów medycznych

  • dofinansowanie do kart Multisport

  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Administratorem danych jest BUDMECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawa 00-719, Zwierzyniecka 8B. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 12 miesięcy. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 24 miesiące.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wola Mrokowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Mrokowska
ID: 570067612