2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wolsztyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynowo produkcyjny - Wolsztyn

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

AGROLA, jako dystrybutor produkowanego przez miedzynarodową grupe Crosschem International płynu AdBlue®, oferuje produkt o najwyższej jakości, z zachowaniem szczególnej dbałości o warunki magazynowania i dostaw. Atestowany produkt i profesjonalizm firmy AGROLA to gwarancja satysfakcji ze współpracy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik magazynowo -produkcyjny

Miejsce pracy: WOLSZTYN

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień

  • przyjmowanie dostaw

  • załadunek i rozładunek towarów

  • dbanie o porządek w magazynie

  • obsługa linii produkcyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziane - Uprawnienia na wózki widłowe - będą dodatkowym atutem ale nie są bezwzględnie wymagane, jest możliwość wykonywania obowiązków, które nie wymagają posiadania uprawnień i pracy na wózkach widłowych.

  • pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w systemie 2 zmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia

  • możliwość zrobienia uprawnień na wózki na koszt pracodawcy

  • pakiet dodatkowych benefitów m.in. ubezpieczenie grupowe , opieka medyczna

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

www.phuagrola.pl

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 912926403