2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Psie Pole
Dodane Dzisiaj o 07:59

Magazynier / Wydawca z obsługą wózka widłowego - pracuj we Wrocławiu.

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie załadunku i rozładunku surowca, półproduktu, wyrobu gotowego,
  • Nadawanie i umiejscowienie we właściwej lokalizacji przyjmowanego surowca, półproduktu, wyrobu gotowego,
  • Obsługa wózka widłowego w operacjach magazynowych,
  • Przygotowywanie i wysyłanie dostaw do Klientów.

Poszukiwane kompetencje:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi magazynu wysokiego składowania,
  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowych,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze WMS,
  • Doświadczenie w obsłudze skanera magazynowego,
  • Pracowitość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
  • Kartę MultiSport,
  • Pakiet medyczny,
  • Dofinansowanie do obiadów,
  • Upominki świąteczne,

Miejsce pracy:

Wrocław, ul. Osobowicka 89

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912233004