2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Kościerzyna
Dodane 13 kwietnia 2024

Magazynier z doświadczeniem na wózkach widłowych

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościerzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy magazyniera z doświadczeniem w pracy na wózkach widłowych

Miejsce pracy: Magazyny firmy TAD-MET w Kościerzynie, ul. Bazowa 1

Kogo szukamy?

Idealny kandydat dla Nas na to stanowisko to osoba gotowa zaangażować się w pracę, wraz z Nami tworzyć firmę. Szukamy osoby ceniącej stabilność, takiej która chce związać się z Nami na długie lata.

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w pracy w magazynie

  • wymagane doświadczenie na wózkach widłowych

  • uprawnienia na wózek widłowy

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw i sprawdzanie zgodności towaru

  • przygotowywanie towaru

  • rozładunek i załadunek transportów

Co oferujemy?:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • w okresie jesiennym i zimowym ciepłe posiłki obiadowe

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • stabilność

Ważne informacje organizacyjne!

  • dopóki ogłoszenie jest widoczne to znaczy że oferta jest aktualna.

  • prosimy o złożenie CV poprzez OLX i oczekiwanie na kontakt z Naszej strony.

  • kontaktujemy się telefonicznie i umawiamy na spotkanie tylko z osobami które Nas zainteresują na podstawie przedstawionego CV.

Lokalizacja

Kościerzyna,

Pomorskie

Pomorskie, Kościerzyna
ID: 671867182