2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 03 maja 2024

Magazynier z obsługą wózków widłowych praca od 6 do 14

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier z obsługą wózka widłowego

Miejsce pracy: Ostaszewo (toruńskie)

Oferujemy:

- umowy o pracę tymczasową na okres próbny, z możliwością kontynuowania współpracy bezpośrednio;

- pracę w systemie 1-zmianowym. Głównie praca w godzinach 6:00 - 14:00, sporadycznie 6:00 - 15:00;

- wynagrodzenie od 4300 zł brutto, planowane podwyżki już w pierwszych 2 miesiącach od zatrudnienia;

- atmosferę współpracy.

Codziennie zadania to m.in.:

- rozładunki i załadunki samochodów dostawczych według dokumentacji;

- obsługa wózka widłowego;

- sprawne przyjęcia produktów na obszar magazynu;

- zabezpieczenie ciągłości w wydawaniu produktów z magazynu na halę produkcyjną;

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny;

- doświadczenie w pracach na stanowisku magazynier, pracownik przyjęć towaru i podobnych;

- dobra umiejętność organizacji pracy własnej;

- gotowość do podjęcia pracy w Ostaszewie;

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 893054340