2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Cybulice Małe
Basilur Tea Poland
Dodane 23 maja 2024

Magazynier z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wynagrodzenie

5 384 - 6 117 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cybulice Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Basilur Tea Poland

Tea Brother sp. z o. o. , Wiosenna 23B , 05-152 Cybulice Małe

Godziny pracy: od 07.00 do 15.00

Możliwość od 08.00 do 16.00

Twój zakres obowiązków:

·         Wykonywanie prac związanych z kompletowaniem, sprawdzaniem, pakowaniem i wysyłaniem dostaw

·         Obsługa skanera przy wykonywaniu czynności magazynowych

·         Udział w inwentaryzacjach według zasad i procedur wskazanych przez przełożonych

·         Przestrzeganie zasad BHP i innych regulaminów wewnętrznych

Nasze wymagania:

·         Chęć podjęcia stałej pracy

·         Odpowiedzialność i sumienność

·         Komunikatywność i wysoka kultura osobista

·         Zaangażowanie w powierzane obowiązki

Mile widziane:

·         prawo jazdy kat. B

·         uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         orzeczenie o niepełnosprawności

Lokalizacja

Cybulice Małe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Cybulice Małe
ID: 917137654