2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Wodzisław Śląski
Dodane 13 maja 2024

Magazynier z prawem jazdy kat.B

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko magazyniera z prawem jazdy kat.B

zakres obowiązków:

  • dostawa materiałów budowlanych do klienta

  • wykonywanie bieżących prac magazynowych: rozładunek, załadunek,

  • kontrola zgodności przyjmowanego oraz wydawanego towaru z zamówieniem,

wymagania:

  • dokładność i sumienność, zaangażowanie

  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i uczciwość

oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wyślij swoje CV i List Motywacyjny za pomocą portalu OLX lub zgłoś się do siedzimy firmy 44-300 Wodzisław Śląski ul. Wolności 85 B.

Nie zapomnij zabrać ze sobą CV.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 918010054