2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
IQ Metal
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier z UDT

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Q Metal Sp. z o. firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym z branży metalowej, w Szczecinie Dąbiu ul. Kniewska 7, na terenie Parku Przemysłowego North West zatrudni na stanowisko:

 Magazynier - z uprawnieniami UDT

 Obowiązki na tym stanowisku:

·         Rozładunek i załadunek towaru

·         Kompletowanie towarów do wysyłki

·         Czynności związane z utrzymaniem magazynu

·         Układanie wyrobów gotowych, towarów na placu

·         Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu

 Od kandydatów oczekujemy:

·         Aktualnych uprawnień na wózek widłowy (UDT) warunek konieczny

·         Komunikatywności i umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole

·         Braku przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej

·         Sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane będą:

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Znajomość branży stalowej lub tzw. technicznej

Oferujemy:

·         Pracę na dwie zmiany w godzinach: 6-14 lub 10-18

·         Stabilne zatrudnienie na o umowę o pracę

·         Wynagrodzenie i premie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

·         Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym parku maszynowym

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania swoich kwalifikacji

·         Dofinansowanie do pakietu sportowego, premie świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku

·         Darmowe napoje, przekąski oraz owocowe czwartki,

Znajdziesz nas na Prawobrzeżu, w Szczecinie Dąbiu na terenie Parku Przemysłowego North West.

 Możliwy dojazd autobusami miejskimi: C - z Centrum ; 77, 96.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 710943427