2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Brzezinka
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier/Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. jest wiodącym międzynarodowym dostawcą produktów i rozwiązań dla sklepowych technik ekspozycyjnych oraz elementów wspomagających merchandising, a także oferujący szeroką gamę artykułów i systemów do komunikacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jednostek sklepowych. Jako rozwijająca się prężnie od wielu lat firma z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera:

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i przyjęcie towaru na magazyn wysokiego składowania;

  • Kompletacja zamówień;

  • Pakowanie przesyłek paczkowych i paletowych;

  • Praca w systemach WMS i ERP;

  • Wykonywanie dodatkowych prac magazynowych;

  • Inwentaryzacja produktów.

Nasze wymagania

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;

  • Skrupulatność, precyzja, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych klasy UDT;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy docelowo na czas nieokreślony;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;

  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Ciekawa praca w prestiżowej i rozwijającej się firmie;

  • Przyjazna atmosfera;

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz aktywnego udziału w rozwoju firmy.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 906613304