2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier z UDT

Wynagrodzenie

4 300 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z nieustającym rozwojem naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko pracownika magazynowego posiadającego aktualne uprawnienia UDT.

Zadania

  • przyjęcie i wydanie towaru,

  • kompletacja, pakowanie zamówień,

  • kontrola i synchronizacja przepływu materiałów w obszarze ich przechowywania,

  • obsługa maszyny czyszczącej,

  • inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • aktualne uprawnienia wydane przez UDT - I lub II WJO,

  • doświadczenie w pracy jako operator wózka,

  • zaangażowanie i chęć nawiązania długoterminowej współpracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym,

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22),

  • premię za obecność,

  • premię uznaniową,

  • dodatek za uprawnienia,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • świadczenia socjalne "wczasy pod gruszą",

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • środy owocowe,

  • imprezy integracyjne i spotkania okolicznościowe,

  • atrakcyjne zniżki na produkty firmy.

    Firma: Sunday Natural International Sp. z o. o.

    Adres: ul. Odlewników 11a, 66-400 Gorzów Wlkp.

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 909430077