2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oświęcim
Marcin Trójca
Dodane 29 kwietnia 2024

magazynier z UDT, dofinansowany dojazd, premie, atrakcyjne dodatki!

Wynagrodzenie

5 000 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osób z UDT  doświadczonych w pracy magazynowej. Zapewniamy dojazd, premie, benefity i stabilność zatrudnienia! Praca od zaraz, nie zwlekaj aplikuj.

Miejsce pracy: Danone Bieruń

oferujemy

  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto miesięcznie
  • premie kwartalne od 1900 zł brutto
  • dofinansowany transport pracowniczy do Bierunia z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • atrakcyjne benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta Bożego Narodzenia, dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza); dodatek do pracy w sobotę 175% (jeżeli nie zostanie wybrana jako dzień wolny w innym terminie) lub 75% (jeżeli sobota zostanie odebrana jako dzień wolny w inny dniu), wyższy dodatek do pracy w nocy - 25% od stawki podstawowej
  • program Poleceń Pracowniczych - zyskaj aż do 1200 zł za poleconą osobę spełniającą warunki programu

zadania

  • przygotowanie materiałów i zapewnienie ciągłości produkcji
  • rozładunki i załadunki dostaw
  • obsługa wózka widłowego oraz elektrycznych wózków paletowych
  • obsługa regałów oraz innych urządzeń infrastruktury magazynowej
  • inwentaryzacja cykliczna
  • obsługa programu magazynowego
  • zgłaszanie propozycji i usprawnień, uczestnictwo w akcjach korygujących w procesie ciągłego doskonalenia
  • współpraca z innymi działami

oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi (wydanych przez UDT warunek konieczny)
  •  książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych
  •  dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym z możliwością pracy w weekendy
  •  mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 910284635