2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Targówek
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier z UDT_JAZDA WÓZKIEM WIDŁOWYM - po-piątek - 12h - dojazd.

Wynagrodzenie

34 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Centrum logistyczne zlokalizowane w okolicac Radzymina, poszukuje osób zainteresowanych stałą współpracą na stanowisku Operatora wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Stałą pracę z umową bezpośrednią z pracodawcą.

  • Wynagrodzenie 26-28 zł netto/godzinę (dla pracownika !!)

  • Stałą i stabilną pracę po 12 h dziennie (2 zmiany 6-18 i 18-6)

  • Dojazd do pracy z Warszawy, Marek, Radzymina, Wołomina.

  • Zakwaterowanie w Markach lub Radzyminie.

  • Jazdę wózkiem czołowym lub bocznym (bez pracy fizyczej lub manualnej)

  • Pełną obsługę obcokrajowców w ramach firmy - legalizacja pracy i pobytu.

Zaaplikuj do nas jeśli:

  • Szukasz długoterminowego/stałego zatrudnienia w obszarze logistyki

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

  • Wyrażasz gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • Posiadasz doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych.

Zakres obowiązków:

  • Załadunki/rozładunki pojazdów

  • Kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki (palety)

  • Praca ze skanerem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 912897865