2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Marysin
Dodane 24 maja 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marysin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

KBT Polska sp. z o. o jest liderem w produkcji akcesoriów na place zabaw. Dostarczamy nasze produkty do 80 krajów. Dzięki czemu, każdego dnia niesiemy radość i uśmiech dzieciom na całym świecie:-)

Miejsce pracy: Nowoczesny obiekt produkcyjno - magazynowy - Park P3 Warsaw I, Marysin ul. Akwarelowa 6

Zakres obowiązków

  • Wydawanie towarów z magazynu
  • Przyjmowanie towarów do magazynu
  • Układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej
  • Komplementacja zamówień
  • Inne zadania i aktywności wspierające efektywność na magazynie

Poszukiwane kompetencje

  • Uprawnienia Na Wózek Widłowy (UDT) - mile widziane doświadczenie na wóżkach typu "Boczniak"
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę jednozmianową w godzinach 7:00-15:00
  • Wolne weekendy
  • Realne możliwości awansu
  • Korzystne warunki finansowe wraz z system premiowym uzależnionym od efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, abyś mógł zadbać o swoje zdrowie i kondycję!

Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Marysin,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Marysin
ID: 917365942