2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Niezabyszewo
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niezabyszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszej firmy, D&H Engineering Poland poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami UDT

Zadania:

  • przyjmowanie wyrobów gotowych do systemu,

  • wydanie surowca na produkcję,

  • przygotowywanie wysyłek (zamykanie palet z wyrobami gotowymi),

  • rozładunki dostaw,

  • załadunki wyrobów gotowych,

  • wywożenie pojemników z wiórami z hali produkcyjnej,

  • utrzymywanie porządku.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy, uzgodnione z pracownikiem

  • szkolenie na stanowisku pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • miłą atmosferę pracy,

  • praca jednozmianowa,

  • ubezpieczenia od nieprzewidzianych zdarzeń.

  • program poleceń pracowniczych - zarekomenduj znajomego a zyskasz nagrodę.

    Jesteś zainteresowany? Zapraszam do kontaktu :)

W CV proszę dodać klauzule: "Wyrażam zgodę na przetwarzań moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883)

Lokalizacja

Niezabyszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Niezabyszewo
ID: 914591568