2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Modlniczka
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT-Modlniczka

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Rekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Magazynier    z uprawnieniami UDT

Nr.Ref.: AZ/MAG/04/2024

Miejsce pracy:  Modlniczka

Obowiązki: - Rozładunek i załadunek towarów

- Obsługa wózka widłowego

Informacje o wakacie: - umowa o pracę

- praca od poniedziałku do piątku, opcjonalnie weekendy

-praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

- wynagrodzenie 5500 brutto

- Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

-Gotowość do pracy w systemie zmianowy

-Zaangażowanie i chęć do pracy

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 836633062