2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Legnica
Dodane 04 kwietnia 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT / wysokie wynagodzenie!

Wynagrodzenie

28,72 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami UDT

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat, lub zatrudnienie bezpośrednie z firmą naszego Klienta

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia+ premia wysoka premia dla pracowników,

  • dofinansowenie do posiłków,

  • misięczny system rozliczeniowy,

  • pikniki i spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin,

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

  • pakiet szkoleń wdrażających, szkolenie stanowiskowe,

  • Dostęp do portalu pracowniczego MyTrenkwalder,

  • Wsparcie Konsultanta Trenkwalder podczas całego okresu zatrudnienia,

  • Bogaty pakiet benefitów Trewnkwalder : prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Obowiązki:

  • załadunek oraz rozładunek produktu gotowego z punktu A do punktu B,

  • praca na obszarze magazynowym,

  • praca zgodnie z instrukcjami pracy,

  • praca w systemie 3 zmianowym,

Wymagania:

  • chęci do pracy,

  • nastawienie na długofalową współprcę,

  • uprawnienia UDT - wymagane

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • wykształcenie minimum zawodowe.

Wyśłij nam swoje CV, lub skontaktuj się z nami osobiście.

Legnica, ul. Jaworzyńska 261,

biuro na parterze czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 16

Prosimy o dopisanie w CV: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 884663061