2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Zaczernie
Dodane 23 maja 2024

Magazynier - Zaczernie koło lotniska w Jasionce

Lokalizacja

Zaczernie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

METALL-EXPRES Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą prowadzącą produkcję w zakresie metalurgii i przetwórstwa miedzi.   Jednocześnie zajmujemy się dystrybucją wyrobów z metali nieżelaznych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Strefa ekonomiczna w Zaczerniu

Region: Rzeszów, woj. podkarpackie

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac z zakresu magazynowania  towarów.

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania

  • dobra organizacja pracy

  • sprawność i samodzielność w działaniu

  • rzetelność i uczciwość

Mile Widziane:

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie o europejskim zasięgu

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • komfortowe warunki pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  •   wsparcie zgranego zespołu w realizacji zadań

  • ·zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Czym będziesz się zajmował?:

  • przyjmowaniem i sprawdzaniem dostarczanego materiału pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym

  • ewidencjonowaniem przyjmowanego i wydawanego towaru

  • przyjmowaniem i wystawianiem dokumentów magazynowych

  • rozładunkiem i załadunkiem towarów

  • przygotowaniem i kompletowaniem zamówień

  • pakowaniem towarów i obsługą ich wysyłki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zaczernie,

Podkarpackie

Podkarpackie, Zaczernie
ID: 917179121