2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Tajęcina
Zadbano SA
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier - Zadbano SA

Lokalizacja

Tajęcina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zadbano​ to firma z branży logistycznej, obsługująca ok. 600 klientów, w tym wielu liderów w swoich branżach. Zarządzamy ponad dwudziestoma centrami logistycznymi w całej Polsce. Realizujemy około miliona zleceń rocznie. Działamy na 9 rynkach europejskich i rozwijamy kolejne. W Zadbano rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Tajęcina k. Rzeszowa

Twoje zadania:

  • przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową
  • rozmieszczenie towaru w odpowiednich strefach magazynowych
  • raportowanie rozbieżności
  • sortowanie i pakowanie towaru
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych towarów

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na długoterminową współpracę
  • doświadczenie w pracy ze skanerem oraz na magazynie - mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe UDT na koszt pracodawcy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole, w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • pakiet  benefitów (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tajęcina,

Podkarpackie

Dokładna lokalizacja
Podkarpackie, Tajęcina
ID: 910549553