2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Źródła
Rekrutacja
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier Załadunkowy (Prefabrykacja) - PRACA

Lokalizacja

Źródła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy najnowocześniejszym w Polsce, a zarazem jednym z najnowocześniejszych w Europie, zakładem prefabrykacji elementów betonowych. Wiemy, że za sukcesem każdej organizacji stoi silna drużyna, dlatego dbamy o to, aby poznać potrzeby naszych pracowników i dbać o ich rozwój. Wspólnie kształtujemy przyszłość budownictwa sektora prefabrykatów betonowych, korzystając z najnowszych technologii oraz potencjału Naszego Zespołu.

Twój zakres obowiązków:

·      załadunek oraz rozładunek elementów betonowych (prefabrykaty),

·      wydawanie produktów zgodnie z wytycznymi

·      kontrola oraz inwentaryzacja stanów magazynowych,

·      prowadzenie gospodarki magazynowej,

·      raportowanie.

Nasze wymagania:

·      uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego – UDT,

·      uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego - UDT,

·      mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·      znajomość branży budowlanej (doświadczenie w prefabrykacji mile widziane),

·      prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem,

·      odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność,

·      umiejętność pracy zespołowej, umiejętność pracy pod presją czasu,

·      gotowość do pracy na II zmiany.

To oferujemy:

·      interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

·      stabilność zatrudnienia, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń,

·      możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,

·      rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,

·      możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.

Benefity:

·      prywatna opieka medyczna

·      ubezpieczenie na życie

·      spotkania integracyjne

·      kawa / herbata / napoje

·      parking dla pracowników

·      program rekomendacji pracowników

·      możliwość uzyskania uprawnień oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji

·      upominki okazjonalne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami!

Lokalizacja

Źródła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Źródła
ID: 902567698