2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Skierniewice
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier/Zaopatrzeniowiec

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Linga Expo jest liderem europejskim w budowaniu stoisk targowych z siedzibą w Skierniewicach, z oddziałami w Skarżysku-Kamiennej, Skierbieszowie oraz Cybince. Zajmujemy się kompletną produkcją i montażem stoisk targowych na największych imprezach wystawienniczych w Europie. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownika magazynu

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Zaopatrzenie

  • Przygotowywanie i wydawanie towaru z magazynu

  • Kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym i jakościowym

  • Załadunki i rozładunki towarów

  • Kompletowanie zamówień wewnętrznych

  • Inwentaryzacja i kontrola stanów magazyn

  • Dbanie o porządek, segregacja i układanie towaru na magazynie

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie

  • Monitorowanie, ocena i nadzór poziomów zapasów w magazynach

  • Obsługa i realizacja decyzji zakupowych z zachowaniem odpowiednich terminów, stanów magazynowych i budżetu

  • Praca z programem magazynowym

  • Prace magazynowe (praca fizyczna)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • kreatywność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość)

  • analityczne myślenie

  • umiejętności interpersonalne

  • asertywność oraz chęć podejmowania wyzwań

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

Oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 897979347