2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Ścinawka Średnia
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier Zetkama Sp. z o. o. Ścinawka Średnia

Lokalizacja

Ścinawka Średnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy jedną z największych firm w Kotlinie Kłodzkiej. Należymy do Grupy Kapitałowej Mangata Holding S.A. zatrudniającej blisko 2 000 pracowników. Od ponad 70 lat zajmujemy się produkcją armatury przemysłowej i odlewów żeliwnych. Stale rozwijamy nasze konstrukcje i wdrażamy nowe produkty.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wydawca Magazynowy

miejsce pracy: Ścinawka Średnia, woj. dolnośląskie

Główne zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego,

  • przyjmowanie i sprawdzanie towaru na zgodność z dokumentacją,

  • obsługa skanera,

  • inwentaryzacja towaru,

  • kontrola stanów magazynowych,

  • kompletowanie zleceń produkcyjnych,

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • stabilną pracę - działamy z sukcesami na rynku ponad 70 lat!

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowane posiłki w kantynie pracowniczej, program grupowego ubezpieczenia, świadczenia z funduszu socjalnego: m. in. świadczenia urlopowe, piknik rodzinny, paczki mikołajkowe dla dzieci, wycieczki rodzinne,

  • zgrany zespół współpracowników i przyjazną atmosferę pracy - ponad 50% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)

Chętnie Cię poznamy. Nie wahaj się ani chwili i prześlij nam swoje CV. Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą prześlij nam swoje CV na adres:

ZETKAMA Sp. z o. o.

Dział Personalny

ul. 3 Maja 12

57-410 Ścinawka Średnia

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zapewniamy pełną poufność wszystkich złożonych ofert w trakcie i po procesie rekrutacyjnym.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę ZETKAMA Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami Ustawy z 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych /tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000/”.

Lokalizacja

Ścinawka Średnia,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ścinawka Średnia
ID: 688295493