2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Konstantynów Łódzki
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier / zlecenie - hurtownia zoologiczna Konstantynów Łódzki

Wynagrodzenie

29 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Xanax - właściciel sieci sklepów zoologicznych zoozone.pl, poszukuje magazyniera do hurtowni w Konstantynowie Łódzkim na ul. Srebrzyńskiej 7D.

Umowa zlecenie. Tylko dla osób ze statusem ucznia/studenta.

Praca od poniedziałku do piątku. System jednozmianowy.

Oferujemy pracę w młodym i pozytywnym zespole.

Jeśli jesteś uczniem lub studentem, masz dobrą kondycję fizyczną i szukasz pracy za konkretną stawkę godzinową, zapraszamy!

Obowiązki:

  • kompletacja i pakowanie zamówień (praca z kolektorem danych)

  • rozkładanie dostaw

  • dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

  • punktualność i obowiązkowość

  • dyspozycyjność - około 120-150 godzin w miesiącu

  • samodzielność oraz staranność przy wykonywaniu zadań

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i spalinowe

Oferujemy:

  • umowa zlecenie ze stawką 27,5-30 zł/h (netto/brutto przy statusie ucznia/studenta).

  • podstawa godzinowa + premia za wykonaną pracę

  • elastyczne godziny pracy, dostosowane do zajęć

  • szkolenia z zakresu obsługi magazynu i asortymentu

  • możliwość kreowania i usprawniania procesów logistycznych

Prosimy o kontakt tylko przez formularz olx.pl oraz załączenie aktualnego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dziękujemy.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 904091308