2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sośnicowice
Dodane 17 kwietnia 2024

magazyniera – operatora wysokiego składu.

Lokalizacja

Sośnicowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)

W związku z ciągłym rozwojem oraz zwiększająca się liczbą klientów oraz zleceń, firma DB Logistic Sp. z o.o. otwiera nabór na stanowisko magazyniera – operatora wysokiego składu.

Praca jest dostępna od zaraz!

MIEJSCE PRACY: KLESZCZÓW

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • System premiowy,

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • System szkoleń z zakresu transportu i logistyki,

  • Swoją wiedzę i doświadczenie.

Czego wymagamy?

  • Chęci do pracy i zaangażowania,

  • Kreatywności,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Jaki jest zakres obowiązków?

  • Praca na magazynie wysokiego składu

  • Kompletacja towaru – przygotowanie towaru do wysyłki – palety mix, paczki

  • Rozładunki / Załadunki

  • Inwentaryzacja

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Praca na 2 zmiany w godzinach: 06:00 – 14:00 ; 14:00 – 22:00

Czekamy na Ciebie!

Prosimy o przesyłanie CV na maila lub kontakt telefoniczny pod numerem 0048 666 863 452

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DB Logistic Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Sośnicowice,

Śląskie

Śląskie, Sośnicowice
ID: 781987054