2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Słubice
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier(k/m) dzial Leergut w Grünheide 70km od Slubic

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Petralog GmbH poszukuje kandydatów (pary i grupy mile widziane) na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Grünheide

Opis stanowiska:

  • porzadkowanie oraz sortowanie pustych skrzynek i butelek

  • transport skrzynek za pomoca wozka elektrycznego

Oferujemy:

  • 14,15 € brutto/h

  • praca trzyzmianowa (co druga sobota pracujaca)

  • mile widziani pracownicy przygraniczni

  • niemiecką umowę o pracę + ubezpieczenie zdrowotne (pelny pakiet socjalny)

  • dodatek świąteczny i urlopowy

  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

  • opiekę polskiego koordynatora

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy w magazynie

  • uprawnienia na wozki elektryczne

  • prawo jazdy oraz samochód na dojazd do pracy

  • znajomość języka niemieckiego bedzie dodatkowym atutem

  • gotowosc do pracy zmianowej

Zapewnj sobie jak najszybciej miejsce pracy niedaleko od domu!

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 909366072