2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Śląskie
  6. Farmacja - Wielowieś
Dodane 29 kwietnia 2024

Magister Farmacji Wielowieś

Lokalizacja

Wielowieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy rodzinną siecią aptek. Cały czas się rozwijamy i dziś docieramy do Pacjentów w dziewięciu naszych aptekach zlokalizowanych na terenie powiatu tarnogórskiego, miasta Zabrze i powiatu gliwickiego.

Pracownicy cenią nas za dobrą atmosferę i relacje, pomocną dłoń kiedy tego potrzeba, zaufanie i bardzo dobry kontakt z Pacjentami. Ponadto doceniają elastyczne godziny pracy, jasny podział ról oraz realny rozwój zawodowy.

Aktualnie do jednej z naszych Aptek poszukujemy Magistra Farmacji

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem będzie profesjonalna obsługa Pacjenta, zgodnie z obowiązującymi standardami;

  • Prawidłowe, zgodne z receptą, wydawanie leków;

  • Sprzedaż produktów OTC oraz suplementów diety zgodnie z ich przeznaczeniem oraz najlepszą wiedzą farmaceutyczną;

  • Dbałość o odpowiednie stany magazynowe, w tym reagowanie na bieżące i potencjalne zapotrzebowania Pacjentów;

  • Właściwa, zgodna z wymogami oraz standardami, ekspozycja produktów;

  • Bieżące reagowanie na pojawiające się sytuacje i w razie potrzeby zgłaszanie Przełożonemu tematów do dalszej weryfikacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i wiedza farmaceutyczna;

  • Dokładność i sumienne podejście do wykonywanych zadań;

  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz otwartość na drugiego Człowieka, Pracownika, Klienta, Pacjenta;

  • Świadomość biznesowa i umiejętność pracy na planach sprzedażowych oraz marży;

  • Bardzo dobra obsługa systemu aptecznego Kamsoft lub gotowości do jego intensywnej nauki;

  • Szukamy Magistra Farmacji w pełnym wymiarze czasu pracy, natomiast jeśli chcesz do nas dołączyć w mniejszym wymiarze - również zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy

  • Dużą samodzielność i możliwość wykazywania się inicjatywą;

  • Realny rozwój zawodowy i finansowy;

  • Aktywny udział w budowaniu marki Apteki na lokalnym rynku;

  • Pracę w bardzo dobrym i zaangażowanym Zespole;

  • Elastyczne godziny pracy, dobrą jej organizację i jasny podział ról;

  • Kontakt ze stałymi i powracającymi Pacjentami;

  • Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zasadnicze oraz realne premie.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DYLLA SP. Z O.O. z siedzibą w: Szwedzka 2, 42-600 Tarnowskie Góry (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Wielowieś,

Śląskie

Śląskie, Wielowieś
ID: 911948471