2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Garwolin
Dodane 08 kwietnia 2024

Majster, Inżynier budowy - inwestycje drogowe

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do PBI Infrastruktura S.A. poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Garwolin

Twój zakres obowiązków:

·          nadzór nad prowadzonymi budowami w powierzonym regionie

·          zarządzanie firmami podwykonawczymi

·          nadzór nad pracownikami realizującymi prace budowlane oraz sprzętem

·          bieżące raportowanie postępów realizowanych prac

·          prowadzenie dokumentacji finansowej związanej z realizowanymi pracami

·          opracowanie dokumentacji podwykonawczej

·          zlecanie badań laboratoryjnych

·          zlecanie wykonania pomiarów geodezyjnych oraz tyczenia

·          nadzór nad bezpieczeństwem pracy na budowie

Nasze wymagania:

·          wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe min. Inżynier budownictwa

·          minimum roczne doświadczenia na budowie

·          znajomość programu AutoCad

·          obsługa programów w Pakietu Office: Word, Excel

·          obsługa niwelatora oraz mile widziana umiejętność obsługi tyczki geodezyjnej GPS

·          prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

·          stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·          możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

·          rozwój kompetencji w zakresie nowych technologii stosowanych w budownictwie drogowym

·          atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

·          niezbędne narzędzia pracy

·          dofinansowanie do kart MultiSport

·          zniżki na produkty

·          nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

·          możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

·          cykliczne konkursy z nagrodami

·          możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 903102376