2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Lipsko
Dodane 24 kwietnia 2024

Majster Robót Drogowych - Strabag - Lipsko woj. mazowieckie

Lokalizacja

Lipsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania

  • koordynacja pracy zespołów

  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników

  • ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu

  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP na budowie

  • współpraca z inżynierem, kierownikiem robót

Wymagania

  • min 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku majster/brygadzista

  • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lipsko,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lipsko
ID: 910732731