2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Głogów Małopolski
Colas
Dodane 26 kwietnia 2024

Majster Wytwórni Mas Bitumicznych

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MAJSTER WYTWÓRNI MAS BITUMICZNYCH

Jest odpowiedzialny za działanie stanowiska produkcyjnego, aby produkować mieszkanki mineralno-asfaltowe (MMA) zgodnie z planem i w wysokiej jakości, terminowo i zgodnie z przepisami bezpieczeństwa

Miejsce pracy: Wytwórnia Mas Bitumicznych w Głogowie Małopolskim k/Rzeszowa

Zakres obowiązków:

·        nadzór nad procesem produkcji mieszanki mineralno-asfaltowej (MMA)

·        dbałość o zapewnienie jakości

·        zarządzenie małym zespołem (3-4 osoby)

·        prowadzenie gospodarki magazynowej (przyjmowanie i rozliczenie materiałów)

·        gospodarowanie majątkiem trwałym i wyposażeniem wytwórni

·        kontrola i dbałość o należyty stan urządzeń

·        przestrzeganie zasad BHP

 Nasze oczekiwania:

·        preferowane wykształcenie techniczne: mechaniczne lub elektryczne

·        umiejętność współpracy i zarządzania małym zespołem (3-4 osoby)

·        obsługa komputera w systemie MS Office

·        komunikatywność  i otwartość na naukę

·        sumienność i odpowiedzialność

·        samodzielność i umiejętność organizacji pracy

  Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·        pracę lokalną, bez delegacji

·        możliwości rozwoju i zdobywania uprawnień

·        prywatną opiekę medyczną

·        dofinansowanie karty Multisport

·        dofinansowanie do wypoczynku

·        świadczenie świąteczne

·        premię roczną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 908062910