2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Rumia
Patryk
Dodane 03 maja 2024

Makarun - sprzedawca/pracownik produkcji

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do największej sieci spaghetterii w Polsce, działającej od 2011 roku i wykorzystaj swoje doświadczenie i pasję do gotowania w roli pracownika punktu gastronomicznego:

Zakres obowiązków:

  • proces obsługi Klienta zgodny ze standardami sieci;

  • przygotowywanie prostych potraw oraz ich serwowanie zgodnie ze standardem,

  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług;

  • kontrola i odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów i utrzymanie standardów sieci;

  • obsługa zamówień z dostawą (wydawanie posiłków kurierom);

  • efektywna praca w kuchni, planowanie zatowarowania;

  • sporządzanie okresowych inwentaryzacji;

  • efektywne planowanie produkcji;

  • umiejętność pracy w strukturze sieci, tj. w oparciu o ustalone receptury;

  • rzetelność, uczciwość, zaangażowanie;

  • umiejętność utrzymania porządku i czystości na miejscu pracy;

  • aktywne uczestnictwo we wszystkich czynnościach związanych z pracą w lokalu;

  • prowadzenie rozliczeń zmian na koniec dnia;

  • prowadzenie stosownych rejestrów HACCP;

Wymagania:

  • samodzielność;

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w gastronomii;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;

  • dyspozycyjność już od 4 maja 2024r.;

  • gotowość do pracy zmianowej;

  • zamiłowanie do gotowania, doświadczenie w pracy ze standardami sieciowymi;

  • posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych;

  • prawo jazdy kat. b;

Oferujemy:

  • umowa zlecenie;

  • elastyczny grafik;

  • stabilną współpracę, pewne godziny pracy oraz umowę o pracę;

  • pakiet szkoleń wprowadzających kandydata w standardy sieci;

  • możliwość wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań usprawniających pracę;

  • narzędzia niezbędne do pracy;

Miejsce pracy:

  • galeria Rumia, ul. Sabata 1, 84-230 Rumia

  • lokal na poziomie 1, przy lokalu United Chicken

  • szkolenie w miejscu pracy w Rumi

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli dot. możliwości przetwarzania danych osobowych

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 913095083