2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Olsztyn
Aleksandra
Dodane 26 kwietnia 2024

Malarz-Lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych-1 zmiana-k. Olsztyna

Wynagrodzenie

6 415 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Krozmet s.c. jest prężnie rozwijającą się Firmą, w związku z czym, tworzymy nowe miejsca pracy. Firma KROZMET nastawiona na nieustanne zwiększenie swoich możliwości poszukuje ambitnych i dynamicznych kandydatów, którzy wraz z nami chcą się rozwijać w celu utrzymania wysokiego poziomu realizacji zadań.

Firma Krozmet s.c. specjalizuje się w branży transportu technologicznego. Naszym głównym profilem działalności jest produkcja przenośników oraz części zamiennych. Wykonujemy konstrukcje stalowe na życzenie klienta. W oparciu o wysoką jakość naszych produktów i usług, szybką realizację zamówień, możemy cieszyć się wysokim poziomem zaufania naszych klientów.

Miejsce wykonywania pracy Marcinkowo 63B, 11-030 Purda.

Poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Malarz-Lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

 Zakres obowiązków:

  • przygotowanie elementów do lakierowania

  • malowanie i lakierowanie przemysłowe elementów stalowych,

  • obsługa urządzeń lakierniczych

  • monitorowanie procesów lakierniczych

  • dbanie o dobry stan maszyn i urządzeń

  • znajomość zabezpieczeń antykorozyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • znajomość obsługi urządzeń lakierniczych

  • zaangażowanie i poważne podejście do obowiązków

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • Rozwój w renomowanej firmie

  • podnoszenie kwalifikacji,

  • praca na nowych maszynach

  • oferujemy system comiesięcznego premiowania

  • premie roczne

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • kartę Multisport.

 Oferta pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email, lub kontakt telefoniczny 60*******05 w godz.7-15

Bardzo proszę o informację na CV.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę Krozmet s.c. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 683362940