2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Krobia
Dodane 23 kwietnia 2024

Malarz/Lakiernik/Pomocnik lakiernika

Lokalizacja

Krobia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakres obowiązków

·       Przygotowywanie powierzchni do pokrycia

·       Nakładanie powłoki lakierniczej z farb oraz lakierów proszkowo

·       Kontrola wykonanych elementów

Nasze wymagania

·       Podstawowa znajomość rysunku technicznego

·       Mile widziane doświadczenie w pracy malarza/lakiernika

·       Umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy

·       Stabilne zatrudnienie w pełnym etacie na umowę o pracę

·       Przyuczenie do pracy na stanowisku

·       Praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem

·       System dwuzmianowy

·       Możliwość nadgodzin

·   Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

·      Pakiet sportowo-rekreacyjny.

Firma Novar specjalizuje się w produkcji szerokorozumianego wyposażenia powierzchni handlowych. Produkujemy zarówno drobne elementy wyposażenia, jak i kompleksowe wyposażenie sklepów oraz powierzchni magazynowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz lakiernią proszkową. Ciągły rozwój sprawia, że jesteśmy niezależnym dostawcą produktów dla wielu klientów w całej Polsce i kilku państw w Europie. Działamy na rynku ponad 27 lat.

Lokalizacja

Krobia,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Krobia
ID: 912182697