2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Wielkopolskie
  6. Lakiernik, blacharz - Konin
Dodane 08 kwietnia 2024

Malarz-Lakiernik Przemysłowy NIEMCY LAKIEROWANIE

Wynagrodzenie

17 000 - 21 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Opis

Firma HG MONTAGE oferuje:

Praca dla lakierników na terenie Niemiec. Lakiernik przemysłowy.

Miejscowość: obok miejscowości Osnabrück

Praca na długi okres czasu, praca na zakładzie produkującym beczki asenizacyjne , beczkowozy. Mam zdjęcia z zakładu dokładnie co robimy . Dla zainteresowanych wyśle.

Zadania:

Przygotowanie beczki pod lakierowanie, podkładowanie, lakierowanie w kabinach lakierniczych.

Zapotrzebowanie : Poszukuje około 4-6 osób

Praca po 55-60h tyg . Zjazdy np 3 tyg praca 1 tyg w domu

Praca na hali w jednym miejscu ( hala 2000 m2 , ilość osób pracujących około 12-14 )

Język niemiecki lub angielski mile widziany ale nie wymagany

Osoby z doświadczeniem w zawodzie lakiernika .

Fakturowanie co tydzień, Płatność 2-3 dni .

Mieszkanie opłacone. ( Nie hotele pracownicze) MIESZKANIE , PENSJONAT

Opieka Polskiego koordynatora.

Wysokie wynagrodzenie Płatne co tyg.

Stała współpraca,

Więcej informacji pod telefonem 69*******64

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 899669836