2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Dodane 11 kwietnia 2024

Malarz / lakiernik w malarni proszkowej

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy producentem kontenerów oraz systemów sortowania dla branży textile recycling z międzynarodową dystrybucją. Dołącz do nas aby uczestniczyć w produkcji wyrobów cenionych w całej Europie.

Zakres obowiązków:

Aplikacja farby proszkowej przy użyciu nowoczesnych urządzeń, przygotowywanie detali do malowania proszkowego, przygotowywanie kąpieli myjących dla elementów metalowych przeznaczonych do malowania proszkowego

Wymagania:

·         Mile widziana umiejętność malowania proszkowego

·         Uczciwość i pracowitość

·         Umiejętność pracy w zespole.

Nie wymagamy dużego doświadczenia a jedynie otwartości na nowe wyzwania oraz szczerych chęci do nauki i pracy.

Co oferujemy:

·         Umowę o pracę na cały etat

·         Długoterminowe umowy w stabilnej rozwijającej się firmie

·         Dobre warunki wynagrodzenia i możliwości rozwoju

·         Przyjazną atmosferę w pracy

·         Jesteśmy objęci programem ubezpieczenia grupowego.

Adres miejsca pracy: Siedlce 106/1, 26-060 Chęciny

Tel: 506 810 826, 602 535 522

e-mail: info(et)panace.pl

Prześlij do nas swoje CV lub zadzwoń – umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną w terminie dogodnym przede wszystkim dla Ciebie.

Lokalizacja

Siedlce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Siedlce
ID: 909356997