2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Prusice
Dodane 22 kwietnia 2024

malarz/pracownik ogólnobudowlany ZPB Kaczmarek

Lokalizacja

Prusice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma ZPB Kaczmarek sp. z o.o. sp.k., zatrudni: pracownika ogólnobudowlanego/malarza

Miejsce pracy: Wszemirów 100 (gm. Prusice)

Główne zadania:

- prace związane z malowaniem prefabrykatów w szczególności - malowanie pistoletem, nakładanie żywicy

Oczekiwania:

- doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany, malarz

- brak przeciwskazań do pracy na wysokości

- pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy:

- możliwość przyuczenia oraz wsparcie ze strony przełożonych

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z 40 letnim doświadczeniem

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas

- praca w systemie 2 zmianowym

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rawiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Informujemy, że Administratorem danych jest ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rawiczu (Folwark 1, 63-900 Rawicz).

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce Prywatności na naszej stronie internetowej: www.zpbkaczmarek.pl/dla-klienta/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Prusice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Prusice
ID: 692217682