2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Kisielin
Dodane 04 kwietnia 2024

Malarz proszkowy

Lokalizacja

Nowy Kisielin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

REAC Components Sp. z o.o. należy do MS Group, która zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych.

Do naszego zakładu znajdującego się w strefie ekonomicznej w Zielonej Górze (Nowy Kisielin) poszukujemy kandydata na stanowisko: MALARZ PROSZKOWY

Zadania:

  • Przygotowanie powierzchni elementów do malowania

  • Malowanie proszkowe detali zgodnie z wymogami jakościowymi

  • Kontrola nad prawidłowością procesu

  • Bieżąca konserwacja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem              powierzonych narzędzi i urządzeń, oraz nadzór nad stanem ich czystości

  • Manualne usuwanie widocznych usterek

  • Wyrównywanie płaszczyzn elementów oraz ich szlifowanie

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne

  • mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego

  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

  • zaangażowanie

  • chęć podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • praca w systemie: 2 zmiany (poniedziałek-piątek)

  • atrakcyjne warunki płacowe -wypłata na czas!

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dopłatę do kolonii i paczki dla dzieci pracowników)

  • dofinansowanie posiłków dla pracowników

  • pożyczki pracownicze

  • ofertę grupowego ubezpieczenia + opiekę medyczną

  • przyuczenie do zawodu / zdobycie nowego doświadczenia

    Odwiedź nas na: YouTube: REAC Components - part of REAC Group

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV odpowiadając na ogłoszenie lub o kontakt pod nr telefonu: 51*******23

Proszę o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez REAC Components Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1, 66-002 Zielona Góra, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji”

Administratorem danych jest Reac Components Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Nowy Kisielin,

Lubuskie

Lubuskie, Nowy Kisielin
ID: 900565592