2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Manager Agencja Opieki obsługa niemieckiego klienta biznesowego

Wynagrodzenie

4 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Agencja pracy tymczasowej z branży opieka osób starszych poszukuje do swojego zespołu

Manager z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klientów BIZNESOWYCH na rynku niemieckim,

  • Koordynowanie zadań, projektów oraz wymiana informacji na linii klient - zespół,

  • Współpraca z członkami zespołu w celu wymiany informacji, danych, statystyk, raportów,

  • Aktywny wkład w rozwój firmy i jej procesów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz projektami konieczna znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość rynku niemieckiego dla Branży Opieki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Umowa o pracę po 2-miesięcznm okresie próbnym lub B2B,

  • Praca w 100% zdalna, w pełnym wymiarze godzinowym.

Czekamy na Twoje CV lub opis dotychczasowego doświadczenia zawodowego i umiejętności powiązanych ze stanowiskiem. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 914403218