2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Czyżyny
Dodane 09 kwietnia 2024

Manager Biura Nieruchomości

Wynagrodzenie

8 000 - 40 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko Managera ds. Nieruchomości.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, organizowanie i wsparcie zespołu sprzedaży

  • Bieżąca analiza i realizacja celów sprzedażowych oraz prowadzenie spotkań z zespołem

  • rozmowa bezpośrednia z klientami

  • wprowadzanie ofert do bazy danych

  • szkolenie oraz budowanie zespołu

  • Pozyskiwanie nowych ofert nieruchomości

  • Przygotowywanie ofert nieruchomości oraz kompleksowa obsługa przebiegu transakcji sprzedaży/kupna nieruchomości

  • Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek związany z zarządzaniem lub nieruchomościami

    • Minimum rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży nieruchomości

    • Znajomość rynku nieruchomości,

    • Umiejętność planowania oraz organizowania pracy zespołu

    • Motywowanie i inspirowanie zespołu

    • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

    • Kreatywność, zaangażowanie oraz wysokie zdolności interpersonalne

    • Czynne prawo jazdy kat. B

      Co oferujemy?

      • Profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy

      • Progresywny system wynagrodzenia oparty na wysokich prowizjach (prowizja od sprzedaży + prowizja od obrotu zespołu)

      • Pracę w oparciu o umowę zlecenie

      • Świetny marketing wspierający skuteczną sprzedaż

      • wsparcie działu prawnego

      • Niezbędne narzędzia do pracy m.in.smartfon, laptop, programy do wprowadzania oraz wyszukiwania ofert

      • Nowoczesne narzędzia sprzedażowe (wizualizacje, profesjonalne sesje fotograficzne, robienie profesjonalnych rzutów mieszkań oraz home staging)

      • Wsparcie mentorsko - coachingowe

      • Fantystyczną atmosferę w biurze oraz partnerskie relacje

        Dziękujemy za przesłane aplikacje .

        Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 910606332