2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Poznań
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Winogrady
Dodane 31 maja 2024

Manager Biura Ubezpieczeniowego w Unifi Sp. z o.o. w Poznaniu

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Opis

Opis Stanowiska:

Przyłącz się do naszego zespołu jako Manager Biura w trzecim biurze Unifi Sp. z o.o. w Poznaniu! Poszukujemy doświadczonego lidera, który będzie zarządzał biurem ubezpieczeniowym, rozwijając jego efektywność działania oraz budując silne relacje z klientami. Twój zakres obowiązków obejmuje nadzór nad codziennymi operacjami biura, rozwój zespołu oraz osiąganie celów biznesowych.

Obowiązki:

• Zapewnienie efektywnego funkcjonowania biura ubezpieczeniowego, dbanie o najwyższą jakość obsługi klientów oraz sprawny przebieg codziennych operacji.

• Rozwój zespołu poprzez motywowanie, szkolenie i mentorowanie pracowników, wspierając ich w osiąganiu wyznaczonych celów.

• Organizacja pracy biura, nadzór nad przydziałem zadań oraz monitorowanie wydajności.

• Budowanie trwałych relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę oraz promowanie produktów ubezpieczeniowych.

• Aktywny udział w procesie rekrutacji nowych pracowników oraz koordynacja działań z innymi biurami i działami firmy.

Wymagania:

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, preferowana znajomość branży ubezpieczeniowej.

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

• Umiejętność motywowania zespołu do osiągania celów biznesowych.

• Inicjatywa w działaniu i zdolność do podejmowania decyzji.

• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i pracownikami.

• Minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie uzależnione od wyników biura.

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

• Stałe wsparcie w rozwoju umiejętności zarządczych oraz dostęp do szkoleń.

• Elastyczne godziny pracy i przyjazne środowisko pracy.

• Dynamiczne wyzwania związane z rozbudową i rozwojem biura.

Jak aplikować:

Jeśli jesteś gotowy(a) na wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na podany adres e-mail.

Miejsce Pracy: Poznań, Piątkowo   Godziny Pracy: Pełny etat

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 918927526