2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zgorzelec
Dodane 26 kwietnia 2024

Manager do działu rekrutacji i pracy tymczasowej

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z siedzibą w Zgorzelcu zajmująca się świadczeniem usług i pośrednictwem pracy na skalę międzynarodową poszukuje managera do działu rekrutacji i pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:

· prowadzenie rekrutacji pracowników

· koordynowanie wyjazdów do pracy za granicę (głównie do Niemiec)

· dbanie o prawidłowość dokumentacji związanej z zatrudnieniem

· działania w obszarze B2B, tj. utrzymywanie kontaktów z klientami, prowadzenie uzgodnień roboczych, nadzorów nad zleceniami w toku, poszukiwanie nowych klientów

 Oczekiwania:

· wykształcenie wyższe

· bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

· znajomość języka angielskiego (obok niemieckiego) będzie poważnym atutem

· umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

· dynamizm w działaniu oraz orientacja na realizację celów

· umiejętność działania w ramach przewidzianego budżetu i harmonogramu czasowego

· znajomość pakietu MS Office

· prawo jazdy kat. B

· gotowość do wyjazdów służbowych

· skrupulatność, dokładność i dyspozycyjność

· doświadczenie w dziedzinie międzynarodowego pośrednictwa pracy

Oferta:

 · praca w ciekawych projektach międzynarodowych;

·  atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną.

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 914459886