2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Bytom
Dodane 20 maja 2024

Manager do Gabinetu kosmetycznego

Wynagrodzenie

4 900 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Opis

Zatrudnię Managera do Gabinetu Kosmetycznego w Bytomiu

Zakres obowiązków: obsługa klienta na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami salonu, realizacja założonych celów budżetowych, organizowanie i udział w lokalnych działaniach marketingowych, pozyskiwanie partnerów do współpracy, zarządzanie pracą zespołu Kosmetyczek, raportowanie wyników do przełożonego, organizowanie pracy salonu, dbanie i kreowanie pozytywnego wizerunek gabinetu.

Ze strony pracodawcy zapewniamy ·      Gruntowne szkolenie wstępne ·      Możliwość pracy w nowoczesnej firmie ·      Pracę w młodym, dynamicznym zespole ·      Wielokierunkowy rozwój oraz cykl szkoleń ·      Możliwość realizacji własnych pomysłów ·      Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia od sprzedaży

Od Kandydatek oczekujemy: ·      Wyższego wykształcenia (lub w trakcie) ·      Mile widziane wykształcenie kosmetologiczne lub znajomość branży ·      Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta ·      Doświadczenie i predyspozycje do bycia liderem zespołu ·      Doświadczenie w sprzedaży, chęć uczenia się ·      Zaangażowania, sumienności, uczciwości ·      Bardzo dobrej organizacji pracy ·      Komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów, ·      Obsługi pakietu MS Office (exel, word, outlook)+ Social media ·      Samodzielności, dużej inicjatywy i zaangażowania. ·      Entuzjazm i pozytywne nastawienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 896032561