2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Świętokrzyskie
  6. Logistyka - Busko-Zdrój
Dodane 25 kwietnia 2024

Manager ds. Floty i Kierowców/ MAGTRANS

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Firma MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia prawie 500 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 350 mln zł rocznie.

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie flotą ponad 300 pojazdów

  • zarządzanie działami odpowiedzialnymi za rekrutację, szkolenie oraz rozliczanie Kierowców

  • raportowanie i analizowanie danych oraz reagowanie na niezgodności

  • kreowanie i wdrażanie projektów rozwojowych

  • optymalizacja i kosztowa kontrola obsługiwanych procesów

  • współpraca z innymi działami (Spedycja, Dyspozycja, Księgowość)

  • współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz instytucjami administracji państwowej

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu i nadzorowaniu procesów związanych z obsługą floty oraz Kierowców

  • doświadczenie w zarządzaniu zmianami w podległych obszarach

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz rozwiązywania problemów

  • umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami i skutecznego ustalania priorytetów

  • umiejętności w obszarze negocjacji oraz optymalizacji kosztów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • dobra znajomość pakietu Google Workspace/ Microsoft Office

  • znajomość czasu pracy Kierowców

  • znajomość przepisów zatrudniania cudzoziemców

  • znajomość rynku usług transportowych, logistycznych, spedycyjnych w kraju/w Europie

  • znajomość obowiązujących norm i procedur prawnych

  • budowanie długotrwałych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, o uznanej renomie i pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań oraz szybką ścieżkę decyzyjną

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy, w Busku-Zdroju

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy

  • zaplanowany proces wdrożenia do pracy

  • pakiet benefitów (karta MultiSport, nauka języka obcego, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 909487757