2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Kraków
  7. Spedycja - Podgórze
Dodane 30 kwietnia 2024

Manager ds. Klientów z J. Włoskim

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez kontakt telefoniczny i nie tylko.

  • Aktywna współpraca z klientami

  • Raz na pół roku podróż służbowa do Włoch, na około tydzień czasu.

  • Analizy, raportowanie i optymalizacja efektywności podejmowanych działań marketingowych

  • Realizacja kampanii marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem kampanii online

  • Opracowywanie i koordynacja produkcji materiałów marketingowych

  • Monitoring i raportowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. Włoskiego – warunek konieczny, j. Angielski będzie dodatkowym atutem

  • 1 rok doświadczenia w Transporcie międzynarodowym- warunek konieczny

  • Nastawienie na współpracę, komunikatywność i kreatywność

  • Znajomość narzędzi marketingowych (online i offline)

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem, orientacja na osiąganie celu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętności organizacyjne, dbałość o szczegóły

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Co proponujemy jeśli dołączysz do nas

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie.

  • Pracę w aktywnym, młodym i zgranym zespole.

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz system premiowy.

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Przyjazne warunki pracy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 915417010