2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piekoszów
Dodane 03 kwietnia 2024

Manager ds. koordynacji i planowania

Lokalizacja

Piekoszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma Solar Studio Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko Asystent/Asystentka Prezesa Zarządu

Opis stanowiska:

• wykonywanie prac administracyjnych dla spółek należących do prezesa,

• dbanie o sprawne funkcjonowanie projektów realizowanych przez prezesa,

• nadzór i koordynacja prac związanych z prowadzonymi projektami,

• pomoc merytoryczna dla prezesa, przygotowywanie analiz, zestawień, dokumentacji, umów

• redagowanie pism/umów związanych z pracą biura/zarządu,

• utrzymywanie kontaktu z kontrahentami, dostawcami, klientami, urzędami w sprawach administracyjnych,

• prowadzenie archiwizacji dokumentacji w formie elektronicznej oraz fizycznej

• tworzenie wraz z przełożonym procedur funkcjonujących w różnych działach firmy i ich wdrażanie,

• kontrola funkcjonowania procedur wdrożonych w różnych działach firmy,

• raportowanie funkcjonowania wprowadzonych procedur w firmie przełożonemu, ocena ich efektywności,

• usprawnienie wraz z przełożonym procedur i procesów organizacyjnych w działach firmy,

• doradztwo w zakresie stosowania nowo wprowadzonych i obowiązujących procedur

Wymagania:

• dyspozycyjność,

• prawo jazdy kategorii B,

• bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy,

• biegła obsługa komputera oraz sprzętów i programów biurowych (w tym pakiet Office)

• dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć

• komunikatywność,

• mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• podstawowe narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy,

• możliwość rozwoju osobistego,

Lokalizacja

Piekoszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Piekoszów
ID: 909148489