2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Łódzkie
  6. Zarządzanie hotelem - Tuszyn
Dodane 30 kwietnia 2024

Manager ds. Organizacji Imprez Okolicznościowych

Wynagrodzenie

7 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tuszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Hotel Grzegorzewski w Tuszynie

Hotel Grzegorzewski poszukuje osoby na stanowisko Managera ds. Organizacji Imprez Okolicznościowych. Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoją kreatywność oraz umiejętności organizacyjne, aby tworzyć niezapomniane wydarzenia.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych.

  • Przygotowywanie atrakcyjnych ofert i kosztorysów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

  • Kompleksowe planowanie i koordynacja imprez okolicznościowych, takich jak wesela, konferencje, bankiety.

  • Prowadzenie ustaleń organizacyjnych z klientami i dostawcami.

  • Realizacja imprez zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz wysokimi standardami jakości hotelu Grzegorzewski.

  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta na każdym etapie organizacji imprezy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w organizacji imprez lub w branży hotelarskiej.

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i priorytetami.

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Zdolność do pracy pod presją i elastyczność w rozwiązywaniu problemów.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku w renomowanym hotelu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia. Możliwość pracy w modelu B2B

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, zniżki na usługi hotelowe).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email z dopiskiem „Manager ds. Organizacji Imprez”.

Lokalizacja

Tuszyn,

Łódzkie

Łódzkie, Tuszyn
ID: 915393552