2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Małopolskie
  6. Key Account Manager - Nowy Sącz
Dodane 16 kwietnia 2024

Manager ds. Relacji z Klientami Biznesowymi (B2B) i Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Kim jesteśmy?

NSIX Data Center to dynamicznie rozwijająca się firma w sektorze IT, specjalizująca się w dostarczaniu usług Infrastructure as a Service (IaaS). Naszym klientom oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie maszyn wirtualnych i serwerów, które umożliwiają efektywne i elastyczne zarządzanie zasobami IT.

Kogo szukamy?

Poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego Managera ds. Relacji z Klientami Biznesowymi (B2B) i Sprzedaży, który dołączy do naszego zespołu. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami biznesowymi, opracowywanie strategii sprzedażowych, realizację działań marketingowych oraz przygotowywanie raportów i prezentacji online.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami biznesowymi: Wyszukiwanie i angażowanie nowych klientów oraz partnerów biznesowych, takich jak integratorzy IT i firmy outsourcingowe IT, zainteresowanych naszym programem partnerskim.

  • Strategia sprzedażowa i marketingowa: Opracowywanie i realizacja strategii sprzedaży i działań marketingowych w celu promowania usług NSIX Data Center.

  • Raportowanie i analiza: Tworzenie szczegółowych raportów i prezentacji dotyczących wyników sprzedaży, efektywności działań marketingowych oraz analiza rynku i konkurencji.

  • Podsumowania i prezentacje online: Przygotowywanie podsumowań z wykonanych działań oraz prowadzenie prezentacji online dla klientów i partnerów biznesowych.

Oferujemy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: Podstawa oraz premia motywacyjna, które razem tworzą konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.

·         Elastyczne formy zatrudnienia: Możliwość wyboru między umową o pracę a kontraktem B2B.

·         Kompleksowe wyposażenie: Zapewniamy wszystko, co niezbędne do pracy, w tym samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop lub komputer osobisty.

Dodatkowe mile widziane umiejętności:

  • Znajomość branży IT i technologii związanych z usługami IaaS.

  • Umiejętność samodzielnego myślenia i szybkiego uczenia się.

  • Adaptacja do nowych warunków i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

 Specjalna informacja:

Najważniejszą cechą, którą cenimy u naszych pracowników, jest umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji do nowych warunków. Wierzymy, że samodzielność myślenia i zdolność do innowacji są kluczowe dla naszego sukcesu. Doświadczenie w branży IT jest mile widziane, ale nie jest najważniejszym kryterium – przekonanie nas o swojej gotowości do nauki i rozwoju w tej dziedzinie ma dla nas większe znaczenie.

Jeśli czujesz, że pasujesz do opisanego profilu i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 855205569