2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Krowodrza
Dodane 24 kwietnia 2024

Manager ds. sprzedaży

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Spółka handlowo-usługowa poszukuje kreatywnych, energicznych i kontaktowych osób na stanowisko MANAGER DS. SPRZEDAŻY !!

Od kandydatów oczekujemy:

- minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej

- zaangażowania w powierzone zadania

- samodzielności i kreatywności w działaniu

- dobrej organizacji czasu pracy

- umiejętności współpracy w grupie

- łatwości nawiązywania kontaktów

- asertywności

- czynnego prawa jazdy kategorii B

- podstawowych umiejętności technicznych

Oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umową o pracę (po okresie próbnym) lub w innej dowolnej formie (B2B, umowa zlecenie)

- samochód służbowy

- niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, stanowisko biurowe

- szkolenia branżowe

- przyjazne środowisko pracy

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników (podstawa + premia)

Zakres obowiązków:

- czynne pozyskiwanie Klientów oraz podtrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami

- aktywny udział w przygotowywaniu i wycenie ofert

- udział w inwentaryzacjach niezbędnych do ofertowania

- współudział w procesach instalacyjnych

- obsługa systemu CRM oraz raportowanie wyników swojej pracy

- godne reprezentowanie firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą poufności (zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 869288893