2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 09:48

Manager ds. sprzedaży B2B

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Zajmujemy się obsługą klientów biznesowych głównie w zakresach usług utrzymania czystości oraz renowacji posadzek (kamień, drewno, posadzki elastyczne). Biuro handlowe zlokalizowane jest w Piasecznie (okolice Warszawy).

Do naszych struktur handlowych poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Manager ds. Sprzedaży, której celem będzie pozyskiwanie nowych klientów komercyjnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • system wynagrodzeń: pensja podstawowa (od 7000 do 9000 brutto w zależności od doświadczenia) plus premia miesięczna za sprzedaż;

  • narzędzia: samochód służbowy, telefon, komputer, baza danych, wsparcie konsultanta call center;

  • ubezpieczenie na życie (koszt ubezpieczenia płatny przez pracodawcę);

  • szkolenia produktowe;

Obowiązki

  • Pozyskiwanie klientów w segmencie B2B (zarządcy nieruchomości, właściciele nieruchomości, najemcy);

  • Organizowanie spotkań handlowych

  • Realizacja planu sprzedaży oraz planu spotkań;

  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji;

  • Raportowanie przez system CRM

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego (minimum 4 lata)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Obsługa pakietu MS Office na poziomie dobrym (głównie pracujemy z arkuszami excel)

Prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917946199