2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Makalu Fashion
Dodane 29 kwietnia 2024

Manager Ecommerce

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Manager Ecommerce

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i optymalizowanie procesów powiązanych z marketplace (min. Zalando).

  • Bieżąca analiza zmieniających się trendów w obszarze e-commerce.

  • Tworzenie efektywnej strategii sprzedaży online.

  • Aktualizowanie oferty produktowej, wdrażanie do sprzedaży najnowszych produktów

  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za techniczną obsługę marketplace

  • Aktualizowanie cen produktów na platformach sprzedażowych w oparciu o wytyczne zarządu.

  • Włączanie i wyłączanie wydarzeń sprzedażowych, zgodnie z ustaleniami z Zarządem.

  • Budowa, rozwój i zarządzanie zespołem ecommerce.

  • Kontrola stanów magazynowych produktów w Magazynie.

  • Współpraca z działem księgowości przy rozliczaniu sprzedaży

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w ecommerce z uwzględnieniem zarządzania kanałem obsługi sprzedaży na wybranych platformach (np. Zalando, Allegro, Modivo); preferowana branża Fashion

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie; poziom B2

  • Praktyczna znajomość programu BaseLinker

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Umiejętność skutecznego rozwoju sprzedaży w oparciu o wyznaczone cele i wskaźniki KPI

  • Zdolności analityczne – konkurencji i trendów oraz wyciągania wniosków i podejmowania adekwatnych działań

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na oprogramowaniu typu ERP

Oferujemy:

  • atmosferę pracy zespołowej opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu

  • umowę o pracę,

  • pracę w systemie jednozmianowym od pon do pt

  • terminowe wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Proszę o umieszczenie w CV następującej zgody:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAKALU FASHION spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytową, z siedzibą w Łodzi przy ul. Jana Kilińskiego 169.

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod(małpa)makalu.com.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych, maksymalnie przez okres 2 lat.

5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 910281921