2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Manager Gabinetu Stomatologicznego

Wynagrodzenie

9 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy placówką stomatologiczną poszukującą dynamicznego Managera, który będzie zarządzał naszą 3 fotelową kliniką i przyczyniał się do jej sukcesu. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju w profesjonalnym i przyjaznym środowisku.

Wymagania:

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem pracowników.

  • Osoba energiczna, skoncentrowana na celu i zdolna do podejmowania decyzji.

  • Asertywność i umiejętność komunikacji.

  • Ambicja w dążeniu do osiągania wyników i doskonalenia placówki.

  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką stomatologiczną lub w podobnej branży.

  • Znajomość aktualnych trendów i standardów w dziedzinie stomatologii.

Obowiązki:

  • Pełne zarządzanie i nadzorowanie codziennych operacji placówki stomatologicznej.

  • Monitorowanie i doskonalenie jakości świadczonych usług.

  • Planowanie i organizacja harmonogramów pracy personelu.

  • Rekrutacja, szkolenie i motywowanie zespołu.

  • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z pacjentami.

  • Zarządzanie budżetem placówki i kontrola kosztów.

  • Implementacja strategii marketingowych w celu pozyskania nowych pacjentów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.

  • Możliwość wpływu na rozwój placówki i realizację celów biznesowych.

Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 913806777